آراد برندینگ

تجهیزات دستگاه های بارکد خوان به دلیل تنوع خود در بازار لوازم الکترونیکی عرضه می گردد. برای یک فرد که تاکنون از وجود این گونه دستگاه ها بی خبر بوده است، جالب است اطلاعاتی در این باره کسب نماید.
دستگاه های کامپیوتری و سخت افزاری روز به روز در حال گسترش می باشند و در حوزه های مختلف، دستگاه هایی را تولید نموده اند تا جنبه مدریتی آن را افزایش دهند که این خود متناسب با سرعت توسعه تکنولوژی همراه شده است.

دستگاه های بارکد خوان

در اینجا قصد داریم تا درباره بارکد و دستگاه های مرتبط با آن صحبت کنیم. بارکد ها معمولا خطوطی هستند که از قدیم بر روی انواع شامپو ها و یا بسته های همبر دیده شده اند. در ابتدا این تصور درباره بارکد وجود داشت که می توان از بارکد ها برای فروشگاه های زنجیره ای بزرگ استفاده نمود تا افراد کمتری وقت خود را در پشت باجه های پرداخت تلف نمانید، اما این دیدگاه در عین کاربردی بودن چندان دوام نیاورد و متخصصین این زمینه به ایده های جدیدی روی آورند.
فرض کنید شما می خواهید یک کارت ویزیت داشته باشید و آن را به مشتریان خود تقدیم نمایید. اما از طرفی به دلیل کاغذی بودن آن، امکان گم شدن و یا دست و پاگیر شدن برای مشتریان وجود دارد. از این رو با درج بارکد، هر متقاضی می تواند تنها با یک اسکنر هوشمند که نرم افزار آن بر روی گوشی های هوشمند به راحتی نصب می گردد، در یک لحظه تمامی اطلاعات به تلفن همراه منتقل گردد. این موضوع می تواند برای بسیاری جالب و هیجان انگیز باشد.
ار ابن رو با گسترش بارکد، دستگاه های بارکد خوان و همچنین تجهیزات آن نیز توسعه و به روز شدند تا بتوان از امکانات بیشتری استفاده نمود.

انواع دستگاه بارکد خوان

اگر بخواهیم برخی تجهیزات و امکانات آن را تنها نام برد، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • دستگاه های بارکد خوان بیسیم و افزایش برد آن
  • بارکد خوان های دو بعدی
  • استفاده از بارکد زن های کوچک مقیاس
  • استفاده از پورت یو اس بی، جهت دریافت و انتقال اطلاعات از بارکد خوان به سیستم های کامیپوتری

از این رو تجهیزات به روز انواع دستگاه های بارکد خوان متناسب با امکانات روز توسط عرضه کنندگان این حوزه صورت می گیرد و می تواند مدیریت سریع و مرتفع یافته ای را برای کاربران خود به دنبال داشته باشد. فضای مجازی نیز در این عرضه سهیم می باشد و راه را برای خریداران کوتاه تر و د رعین حال هموار تر نموده است.
منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

تعرفه خدمات بارکد محصولات

تعرفه خدمات بارکد محصولات

چه نوع بارکد هایی روی محصولات چاپ میشوند؟ وجود بارکد روی محصولات چه ویژگی هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی