آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت انواع دستگاه بارکد زن

قیمت انواع دستگاه بارکد زن

به دلیل موثر بودن نقش انواع دستگاه های بارکد زن در مدیریت فروشگاه های زنجیره ای و اغلب هایپرمارکت ها، چه ویژگی هایی در این دستگاه وجود دارد که بر قیمت این دستگاه اثر گذار است؟
هر فروشگاه توسعه یافته به دنبال پیشرفت هایی است که در زمینه مدیریت آن مکان، به وی یاری نماید تا در عین راحتی، امکان داشتن حجم اطلاعات آنلاین از موجودی فروشگاه و کسریان آن را داشته باشد و بتواند در خرید های روزانه خود، آماری دقیق و به روز داشته باشد. از این رو بارکد، به یاری مدیریت های توسعه یافته آمده است.

انواع دستگاه های بارکد زن

همان خطوط سیاه رنگی که معمولا در زمینه سفید رنگ دیده می شود و در پایین ترین قسمت هر کالا قرار دارد، بارکد نامیده می شود که به صورت عمومی، اطلاعات لازم در مورد هر کالای به خصوص را به خریدار و فروشنده ارائه می دهد. برای تبدیل این خطوط ساده به اطلاعاتی که یک متصدی به آن احتیاج دارد، نیازمند دستگاهی است که این توانایی به او داده شده باشد. برای رسیدن به این دستگاه ها، باید به مجموعه دستگاه های لوازم جانبی کامپیوتر مراجعه کرد.
پرینتر های بارکد زن، عموما جز پرینتر های حرارتی می باشد و از کاغذ های به خصوصی استفاده می شود که دارای حساسیت نسبت به حرارت باشد تا مکانیسم آن کامل گردد. انواع این دستگاه ها در قالب چاپ سیاه و سفید و یا صدور فیش های رنگی دسته بندی می گردد.
این دستگاه ها بنا بر احتیاجات مشتری، می تواند برخی از نیاز های او را برطرف سازد. اگر خواسته شود مواردی از مزایای این دستگاه برای مشتری بیان گردد می توان به آپشن های زیر اشاره نمود.
  • سرعت بالا در چاپ
  • کاهش هزینه های متفرقه
  • داشتن عمر طولانی
  • نداشتن نیاز به سرویس های مکرر
قیمت های موجود در بازار که به لوازم جانبی کامپیوتر مربوط می گردد، عمدتا به صورت روزانه ارائه می شود که این ویژگی ممکن است یک حسن و یا یک ضرر نامیده شود. با این حال افرادی که جز مشتریان دستگاه بارکد زن هستند، لازم است متناسب با قیمت های روز، اقدام به خرید نمایند تا روند خرید خود را با موفقیت طی کنند.
منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

تعرفه خدمات بارکد محصولات

تعرفه خدمات بارکد محصولات

چه نوع بارکد هایی روی محصولات چاپ میشوند؟ وجود بارکد روی محصولات چه ویژگی هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی