آراد برندینگ
خانه / بارکد خوان حافظه دار / قیمت انواع بارکد خوان های حافظه دار

قیمت انواع بارکد خوان های حافظه دار

انواع دستگاه های بارکد خوان حافظه دار، دارای مشخصه های مختلفی هستند که وجود یا عدم وجود هر یک از این ویژگی ها در افزایش یا کاهش قیمت ها اثر گذار است. در هنگام خرید چه ویژگی هایی لازم است بررسی گردد؟
در پی پیشرفت هایی که بارکد ها و تبدیل آن به، به روز ترین بارکد ها با حجم اطلاعاتی بالا داشته است، به تبع آن بارکد خوان ها و سایر دستگاه های مرتبط با شناسایی و ثبت بارکد، ارتقا یافته است و توانسته تنوع محصول بالایی را داشته باشد.
بارکد خوان ها، دستگاه هایی هستند که با نام کامل بارکد اسکنر شناخته می شوند و این توانایی را دارد که اطلاعات کامل جنس یا کالای مورد نظر را در یک چشم بهم زدن، به سیستم منتقل نماید. این کار روند تسهیل کننده ای را برای خریدار و یا فروشنده به دنبال دارد.

بارکد خوان های حافظه دار

برای معرفی بارکد خوان ها، می توان از تکنولوژی بکار رفته در آن شروع نمود. این نوع دستگاه ها، عموما به صورت نوری عمل می کنند و اطلاعات را از طریق امواج نوری که بر روی بارکد ساتع می شود، دریافت می نمایند و با پردازنده های خود، اطلاعات را به صورت قابل فهم برای بشر تبدیل می نمایند.
بارکد خوان حافظه دار
در اینجا لازم است برخی از ویژگی های این دستگاه، به خواننده معرفی گردد تا آگاه باشد که چه ویژگی هایی را در هنگام خرید مد نظر داشته باشد:
  1. یکی از ویژگی های بارز برخی دستگاه های بارکد خوان، داشتن حافظه داخلی است که می تواند حجم مشخصی از اطلاعات را درون خود نگه دارد. واحدی که برای بیان میزان حافظه هر دستگاه گفته می شود، براساس تعداد کالا است. این ویژگی برای بارکد خوان های بیسم بسیار کاربردی می باشد که می توان پس از دریافت اطلاعات لازم و جمع آوری آن، داده های بدست آمده را به سیستم منتقل نمود.
  2. دیگر مشخصه ای که نه تنها در این دستگاه، بلکه سایر دستگاه های الکترونیکی مطرح می باشد، سرعت کار است. دستگاه های بارکد خوان با اعدادی همچون ۲۵۶،۲۷۰، ۴۰۰ و … اسکن در ثانیه معرفی می گردد که بسته به نیاز کاربرد، انتخاب ها صورت می گیرد.
  3. مورد دیگر، داشتن امکان اسکنر یک بعدی یا دو بعدی می باشد. با توجه به اینکه بارکد های دو بعدی یا QR راهی بازار شده اند و در موقعیت های مختلف به کار برده می شود. اگر در حیطه کاری خود با این گونه بارکد ها سر و کار پیدا می کنید، بهتر است بارکد های دو بعدی را انتخاب کنید.
قیمت دستگاه های بارک خوان حافظه دار یا بیسیمی براساس ویژگی های بیان شده صورت می گیرد که لازم است از مراجع مطمئن، قیمت های روز آن دریافت گردد.

منبع: استاندارد سازی جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی