آراد برندینگ
خانه / بارکد دو بعدی / فروش دستگاه های بارکد خوان دو بعدی

فروش دستگاه های بارکد خوان دو بعدی

دستگاه های بارکد خوان که توانایی دریافت اطلاعات بارکد های دو بعدی، به مشخصه های دستگاه اضافه شده است، در خرید و فروش های مجازی صورت داده می شود. اما چه مکان هایی نیاز به این گونه بارکد خوان های پیشرفته دارند؟
اساسا بارکد خوان ها چیزی شبیه یه دسته متحرک می باشند که یک صفحه خوانا در مقابل خود دارند تا بتوانند اطلاعات بارکد های خطی یا بارکد های دو بعدی را دریافت نمایند.
همان طور که می دانید، بارکد ها یکی از اجزای جدایی ناپذیر بسیاری از کالا های تولیدی شده اند که به تبع آن لازم است ابزار هایی توسعه یابند که بتوانند اطلاعات بارکد ها را دریافت نماید. در غیر این صورت توسعه و ارتقا سطح بارکد ها، عملی بیهوده خواهد بود.

بارکد خوان دو بعدی

دستگاه های بارکد خوان دو بعدی

هر دستگاه الکترونیکی لازم است پس از گذشت مدتی، متناسب با پیشرفت های روز ارتقا پیدا کنند و به دنبال آن، بتوانند خدمات بهتر و به روز تری را به افراد ارائه دهند.
دستگاه های بارکد خوان ابتدایی، ویژگی را داشتند که بارکد های خطی یا همان بارکد های ابتدایی را ترجمه کنند. اما با ورود نسل جدید بارکد ها، همانند بارکد های دو بعدی و بارکد های qr، لازم است دستگاه های بارکد خوان نیز دچار پیشرفت گردند و توانایی های خود را افزایش دهند.
این بارکد خوان ها در خصوص برخی کالا ها و مکان ها، اثر بخشی بیشتری دارند که به عنوان مثال می توان به توانایی دریافت اطلاعات رمزینه های دو بعدی:

  • دفترچه بیمه
  • بارکد های مخدوش
  • لیبل اصالت غذا
  • لیبل اصالت دارو
  • پاسپورت

اشاره کرد. البته مراکزی که این گونه دستگاه های بارکد خوان دو بعدی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، عمدتا شامل:

  • مراکز درمانی
  • آژانس های مسافرتی
  • داروخانه ها

هستند. دلیل استفاده از بارکد های دو بعدی برای این گونه مراکز، حجم بالای اطلاعاتی است که باید توسط یک اسکن کوتاه، به دست مخاطب شما برسد و این اطلاعات برای ادامه روند کار، به کار گرفته شوند.
فروش بارکد خوان های دو بعدی جهت خرید و فروش در فضای مجازی، در برخی سایت ها و کانال های تبلیغاتی به مشتری ها معرفی می گردد که لازم است دستگاهی انتخاب گردد که امکانات آن، جوابگوی خریدار خواهد بود.
منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

بارکد دو بعدی

سفارش اینترنتی بارکد دو بعدی

بارکد های دو بعدی در چه سطح بردی اطلاعات را ذخیره میکنند؟ بارکد ها ی …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی