آراد برندینگ
خانه / بارکد خوان ارزان قیمت / عرضه انواع دستگاه بارکد خوان ارزان قیمت

عرضه انواع دستگاه بارکد خوان ارزان قیمت

دستگاه بارکد خوان با بررسی کد با یک نور قرمز کد مورد نظر را شناسایی می کند. بارکد خوان دستگاهیست است که از طریق پرتاپ نور بر روی بارکد محصولات، اطلاعات ثبت شده بر روی محصول را اسکن می نماید که به طور معمولی یک بارکد خوان از اجزای مانند منبع روشنایی، سنسور نوری، لنز ساخته شده است. بارکد خوان ها به دو نوع بارکد خوان نوری و بارکد خوان لیزری طبقه بندی می شوند. از نظر ارزان بودن نوع بارکد خوان ها، بارکد خوان های نوری و بارکد خوان های همراه با شکاف یا دهانه ارزان قیمت تر هستند هستند و قابلیت و توانایی خواندن بارکد هایی با خطوط بسیار را دارند.
نوع دیگر از بارکد خوان های ارزان قیمت، دستگاه بارکد سیمی هستند که از طریق کابل usb به کامپیوتر متصل می شوند. این بار کد خوان توانایی این را دارند با سرعت بالا کد را از روی محصولات بخواند و ان را شناسایی کنند.یک نوع دیگر از بارکد خوان که قیمت مناسبی را دار می باشد بارکد خوان نوری EPOS می باشد که با توجه به ویژگی های که دارد دارای قیمت مناسبی می باشد برخی از این مشخصات و ویژگی ها:خواندن بارکد ها از روی محصولات با یک نور یک بعدی انجام میشود، معمولا در هر ثانیه در حدود ۲۸۰کلمه به بالا را قادر بخواند. قابلیت شناسایی اتوماتیک بارکد، از فاصله هایی در حدود ۳۰ سانتی قادر است بارکد را از روی محصولات بخواند. زاویه دید این بارکد تا ۴۰ درجه می باشد. توانایی خواند و شناسایی بارکد های استاندارد یک بعدی را دارد- معمولا از این بارکد خوان به طور گسترده ای در فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه های لوازم خانگی و….به صورت گسترده ای استفاده میشود.
نوع دیگر از دستگاه بارکد خوان ارزان قیمت، بارکد خوان های دست دوم می باشد که به دلیل هایی از جمله تعطیل شدن یک کسب و کار یا تغییر شغل این بارکد خوان ها با قیمت های خیلی کمتری نسبت به قیمت های نو آنها ارائه می شود. خرید بارکد خوان های دست دوم از هزینه کردن مبالغ زیاد جلوگیری می کند.

منبع: استاندارد سازی جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی