آراد برندینگ
خانه / بارکد دو بعدی / سفارش بارکد های دو بعدی آنلاین

سفارش بارکد های دو بعدی آنلاین

بارکد های دو بعدی این قابلیت را دارند که طرفداران شما در حیطه کاری فروش و یا کار های خدماتی و غیره، تمام اطلاعات متنی و غیر متنی را با یک اسکن کوتاه به دستگاه همراه خود منتقل نمایند. نحوه آنلاین سفارش دادن بارکد های درخواستی را می توان در ادامه دنبال کرد.
هویت هر شی می تواند بازگو کننده کیفیت و در عین حال مشخصات لازم باشد. کالا های تولیدی اعم از خوراکی، دارویی، الکتریکی و … با نمادی به نام بارکد، دارای یک شناسنامه همراه هستند.

اهمیت بارکد

بارکد چه به شکل خطوط افقی پی در پی باشد (بارکد خطی) و چه به شکل مربعی سیاه رنگ با زمینه سفید (بارکد دو بعدی یا qr) باشد، این رسالت را دارد که اطلاعات کالا که به صورت رمزینه در بارکد جا سازی شده است، به مصرف کننده و یا هر شخصی که با آن کالا سر و کار دارد، منتقل نماید.
بارکد ها اگر بر روی دارو ها و کالا های پزشکی باشد و یا بر روی جعبه موبایل خریداری شده شما دیده شود، می توان با یک برنامه بارکد اسکنر که بر روی گوشی های اندروید به راحتی قابل نصب است، حجم بالای اطلاعات و حتی اطلاعات غیر نوشتاری را دریافت نمود.

بارکد دو بعدی

سفارش بارکد های دو بعدی

همان طور که در سطور قبل گفته شد، بارکد ها نیز توسعه یافته اند و انواع مختلفی را شامل می شوند. در این جا آنچه مورد بحث می باشد، بارکد های دو بعدی است که این روز ها بسیار کاربری تر از سایر بارکد های قدیمی است.
مشخصات بارکد های دو بعدی شامل موارد زیر است:

  • در صورت مخدوش شدن بارکد تا سی درصد هم، همچنان اطلاعات آن قابل دریافت است.
  • حجم اطلاعاتی که از داده های باینری می تواند در خود داشته باشد، در حدود سه هزار بایت می باشد.

اگر به دنبال تکثیر کارت ویزیت هستید و یا می خواهید سایت مجازی را برای کسب و کار خود راه بیندازید، لازم دیده می شود که از بارکد های کم سایز استفاده نمایید تا در عین حفظ کلاس کار، بتوانید به راحتی اطلاعات خود را به مخاطب خود انتقال دهید.
سفارش بارکد های مورد نظر شما از طریق کانال های ارتباطی درج شده قابل انجام است تا بتوانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید و از طرفی از مجربان این حیطه استفاده ببرید.

منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

بارکد دوبعدی شبنم

فروش بارکد دوبعدی شبنم آماده

برای فروش بارکد دوبعدی شبنم آماده، از شیوه های متفاوتی می توان استفاده کرد که …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی