آراد برندینگ
خانه / بارکد qr / ساخت بارکد qr کارت ویزیت

ساخت بارکد qr کارت ویزیت

ساخت بارکد qr که نسل به روزی از بارکد ها می باشد و در قالب بارکد دو بعدی عمل می نماید، با کمک برخی تارنما های معتبر به طراحی کارت ویزیت شخصی می پردازد. اما سوال اینجاست که چه اطلاعاتی را می توان رمز گذاری کرد؟
گفته ها و شنیده های زیادی در مورد بارکد ها این روز ها دیده و شنیده می شود که خود بر جذابیت بیشتر بارکد ها و دنیای این اَشکال می افزاید.
واژه بارکد که معادل آن در زبان فارسی رمزینه نامگذاری شده است، با پیشرفت های جدید الوصفی در انتقال اطلاعات مواجه شده است که روز به روز، برنامه نویسان بیشتری در این امر فعالیت خود را صورت می دهند.

بارکد های qr دو بعدی

از آنجا که ژاپنی تبار ها توانسته اند در زمینه های مختلف رشد و نمو بلایی داشته باشند، تولید کننده بارکد های دو بعدی نیز می باشند که که نام مخفف qr (به معنای پاسخگوی سریع) را برای آن برگزیده اند.
در حال حاضر شرایطی فراهم شده است که هر فرد برای ساخت بارکد مد نظر، می تواند شخصا اقدام نماید. این پروسه شما را در درج اطلاعات لازم و یا حتی زیبا سازی هر چه بیشتر بارکد شخصی یاری می نماید.

بارکد qr

از جمله سایت های فعال که شرایط لازم برای این امر را فراهم نموده است، سایت QR Hacker می باشد.
بارکد های ابتدایی دارای یک محدودیت بارز بوده اند و آن قابلیت ضعیفشان در انتقال حجم اطلاعات بوده است؛ به عبارت دیگر تنها اطلاعات خاص و محدودی توسط بارکد رمز گذاری می شده است. اما نسل جدید بارکد های دو بعدی می تواند اطلاعاتی چون:

  • متن
  • شماره تلفن
  • آدرس اینترنتی
  • تنظیمات WiFi
  • VCard را با کمک خطوط سیاه رنگ افقی و عمودی به مخاطب شما انتقال دهد.
    از آنجا که گسترده کاربرد بارکد ها، طیف وسیعی را در بر می گیرد، کارت ویزت ها یکی از مهم ترین استعمال کنندگان آن می باشند.
    اشخاص در حیطه های کاری متفاوت می خواهند اطلاعات تماس و یا رزومه خود را در کوچک ترین حجم ممکن، در اختیار مخاطب خود قرار دهد که استفاده از کارت ویزت و بارکد شخصی موثر ترین روش ممکن می باشد.

منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

آنلاین بارکد خوان هانیول

خدمات بارکد qr تبلیغاتی

بارکد های qr تبلیغاتی در کجاها مشاهده میشوند؟ علت محبوبیت این نوع بارکد ها چیست؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی