آراد برندینگ
خانه / بارکد خوان بیسیم / دریافت دستگاه بارکد خوان بیسیم

دریافت دستگاه بارکد خوان بیسیم

با توجه به همه گیر شدن بارکد و ضرورت داشتن دریافت آن برای فروشگاه های بزرگ، بر روی چه نوع دستگاه های بارکد خوان می توان حساب کرد؟ بیسیم یا با سیم؟
بارکد ها این روز ها بر روی هر کالایی که فکرش را بکنید، خودنمایی می کند و به راحتی اطلاعات و مشخصه های خود را به افراد و سیستم ها منتقل می نماید.
این خطوط عمودی سیاه رنگ، توسط دستگاه هایی به نام بارکد خوان، خوانده می شود که به مرور زمان، تغییرات مختلفی در ساختارشان دیده می شود و با پیشرفت های روز همگام می باشد.
بارکد خوان بیسیم یا وایرلس، در پی به روز شدن قطعات کامپیوتری و سیستماتیک ایجاد شده اند و کار را برای کاربران خود آسان نموده است.

دستگاه بارکد خوان

انواع دستگاه های بارکد خوان

این دستگاه اغلب براساس سیم دار و یا بیسیم (وایرلس) تقسیم بندی می شوند و امتیازات و امکانات متفاوتی را برای کاربر فراهم می آورد. مدل های دیگر نیز مربوط به بارکد خوان های دو بعدی و یا نوری اشاره دارد که همانند سایر دستگاه های الکتریکی، بنا به خواسته های مشتری، انتخاب می شوند.

ویژگی های دستگاه بارکد خوان بیسیم

این دستگاه همان طور که از نام آن پیداست، در حین کار، فاقد هرگونه سیم می باشد و دست کاربر را برای راحتی کار باز می گذارد. بارکد خوان بیسیم دارای حافظه داخلی می باشد و عموما به صورت آنلاین و یا آفلاین کار می کند. برد این دستگاه برای فروشگاه های کوچک، تا حدود ۲۰ متر پاسخگو می باشد.
در مشخصات فنی این دستگاه مواردی را برای کاربرد مشخص می کند تا متناسب با فضای کاری خود، دستگاه مد نظر خود را انتخاب نماید. این ویژگی ها شامل:

  • نوع دستگاه بارکد خوان
  • ویژگی بارکد اسکنر
  • فاصله قرائت دستگاه بارکد اسکنر
  • ابعاد دستگاه بارکدخوان
  • وزن بارکد اسکنر
  • درجه حفاظتی
  • برد دستگاه بارکد اسکنر
  • برد دستگاه بارکد اسکنر (آنلاین یا آفلاین)

مراجع مختلفی در صدد فروش و عرضه این دستگاه ها می باشند تا جایی که بازار های آنلاین در این زمینه پیشرفت های لازم را به خود دیده است. دستگاه های بارکد خوان براساس ویژگی های فنی خود در بین مشتریان شناخته می شوند و می توان با مطالعه اطلاعات دستگاه، به انتخاب مد نظر خود دست یافت و به صورت آنلاین با عرضه کنندگان این حوزه ارتباط برقرار نمود و سفارش کالا را صورت داد.

منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

بارکد

مشاور بارکد خوان بیسیم

راحت ترین بارکد ها برای حمل و نقل و استفاده بارکد خوان های بیسیم هستند …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی