آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید انواع دستگاه بارکد زن

خرید انواع دستگاه بارکد زن

انواع دستگاه های بارکد زن با اندازه های بسیار کمشان، چگونه می توانند شما را در خرید و فروش هایتان یاری کند و مدیریتی موفق را برای شما به ارمغان آورد؟
اهمیت بارکد آنچنان است که کارت ملی هوشمند برای هر ایرانی. اما ضروت این موضوع زمانی بیشتر روشن می گردد که در یک فروشگاه زنجیره ای باشید و در پشت صندوق های خرید قرار گرفته اید؛ صرفه جویی در وقت را به وضوح می توان مشاهده کرد.
اما مزیت بارکد تنها برای مشتریان نیست و بلکه در کار های مدیریتی کارفرمایان، یک پارامتر مهم به شمار می آید. اگر بخواهیم در این باره صحبت شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • امکان حسابداری به روز در مورد اجناس فروخته شده
  • کسریات انبار و میزان حجم لازم جهت سفارش
  • دریافت سریع اطلاعات کالا از جنبه های مختلف
  • بهبود مدیریت قیمت کالا

برای این کار، می توان به دستگاه هایی روی آورد که امکان قرار دادن بارکد بر روی جنس و یا خواندن بارکد (در زمان خرید و فروش) را فراهم می آورند. بنابراین لازم است در اینجا به معرفی انواع دستگاه های بارکد زن اشاره شود و مطالبی هر چند کلی گنجانده گردد.

دستگاه های بارکد زن

یک قطعه حدودا بیست در سی سانتی متری دارای وزن بسیار کم، دستگاه بارکد زن می باشد که می تواند کمک دستی برای شما که در کار های خرید و فروش های روز فعالیت دارد، در نظر گرفته شود.
اگر به مشخصات فنی این دستگاه مراجعه شود، مواردی از جمله سرعت چاپ، نوع تایپ، طول چاپ و همچنین کیفیت چاپ (تحت عنوان رزولوشن چاپ) برای هر دستگاه مشخص می گردد. البته ممکن است برخی از دستگاه ها دارای پورت USB باشند که امکان اتصال آن به برخی از دستگاه های الکترونیکی را فراهم می آورد.
همان طور که گفته شد، خرید این دستگاه برای افراد مرتبط با فروش کالا های بسیار متنوع در فضای محل، می تواند مزایایی را برای شما رقم بزند که در بالا ذکر گردید.
لازم به ذکر است که خرید و فروش انواع دستگاه های بارکد زن، در فضای مجازی آن هم در سایت های کاملا قانونی و معتبر امکان پذیر می باشد.
منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

تعرفه خدمات بارکد محصولات

تعرفه خدمات بارکد محصولات

چه نوع بارکد هایی روی محصولات چاپ میشوند؟ وجود بارکد روی محصولات چه ویژگی هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی