آراد برندینگ
خانه / بارکد خوان بیسیم / ثبت سفارش دستگاه بارکد خوان بیسیم

ثبت سفارش دستگاه بارکد خوان بیسیم

سفارشی که در فروشگاه های اینترنتی مربوط به دستگاه های بارکد خوان بیسیم ثبت می گردد، یکی از ابزار های مهم در انبار داری است که دیگر توانایی های هدفمند را نیز در خود دارد.
روند رو به رشد بشر، باعث شده است که ابزار های مختلفی را به دست گیرد تا زمان را خریداری نماید و در عین حال تبادل اطلاعات و یافته ها را سرعت بخشند.
یکی از اختراعات دست بشر که کار راه انداز ما شده است، بارکد و خانواده گسترده آن است که به طرق مختلف و در جایگاهی متفاوت می تواند راهگشای بخشی از مشکلات باشد.
ممکن است از خود بپرسید که این وظایف سنگین چگونه به عهده چند خط نا مفهوم است؛ اما پاسخ این است که خطوط افقی و گاها عمودی نا مفهوم برای بشر تنها با کمک ابزار ها و دستگاه هایی همچون بارکد خوان، می تواند به خوبی ترجمه گردد و اطلاعات درون خود را نشان دهد.

بارکد خوان های بیسیم و وایرلس

در صنعت کامپیوتر و ابزار آلات الکترونیکی، واژه ای به نام وایرلس و یا بیسیم در حال گسترش می باشد و تعداد اقلامی که وایرلس در انتهای نام آن ها آورده می شود، رو به گسترش می باشد. از آنجا که دستگاه های بارکد خوان جز این خانواده محسوب می شوند، این دستگاه ها نیز از این امر مستثنی نمی باشند.
بارکد خوان بیسیم
کاربردی که دستگاه های بیسیم برای کاربران ایجاد می نماید، می تواند این امکان را به او دهد که در هر شرایطی و با ذخیره برقی دورن دستگاهی، بتواند از انبار خود آمار بگیرد و اطلاعات را در حافظه داخلی دستگاه ثبت نماید.
دستگاه های بارکد خوان که ویژگی بیسیم بودن را با خود دارند، برای بارکد های مختلف اعم از:
  • بارکد یک بعدی
  • بارکد دو بعدی یا qr
کاربرد دارد.
بارکد خوان بیسیم
لازم به گفتن است که بیشترین سفارشاتی که برای این نوع دستگاه (بارکد خوان بیسیم) داده می شود، جهت انبار کارخانه ها و یا فروشگاه های زنجیره ای صورت می گیرد.

انتقال اطلاعات در بارکد خوان بیسیم

این نوع بارکد خوان ها، عمدتا از تکنولوژی بلوتوث بهره گرفته اند و اطلاعات را پس از دریافت و ذخیره سازی در حافظه داخلی خود، به سرور و یا سیستم شبکه ای انتقال می دهند تا در ادامه روند کار، کسری و موجودی و دیگر اطلاعات لازم به روز گردد.
منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

بارکد

مشاور بارکد خوان بیسیم

راحت ترین بارکد ها برای حمل و نقل و استفاده بارکد خوان های بیسیم هستند …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی