آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید و فروش انواع بارکد

تولید و فروش انواع بارکد

تولید انواع بارکد های جدید و به روز، می تواند فروشنده و کارفرما را به سمت مدیریت کاملا هدفمند سوق دهد. اما به طور کلی اهمیت استفاده از کالا های دارای بارکد، چه مزیت هایی را به دنبال دارد؟
بارکد ها یکی از پیشرفت های روز دنیا هستند که در هر حوزه ای که فکرش را بکنید، کاربرد دارد و می تواند پیامد های مثبتی را به دنبال داشته باشد.
در صنعت روز که هر حوزه به دنبال کاهش هزینه ها و همچنین انتقال سریع داده ها توسط ابزار های مختلف می باشند، می توان جایگاهی مهم را برای بارکد ها دانست. بارکد های درج شده بر روی کالا های مختلف، تنها چند خط ساده مشکی رنگ نیستند، بلکه اطلاعاتی رمز شده را در دل خود دارند و توسط ابزار های مناسب، هر فرد نا بلدی می تواند از هویت و سخن بارکد مطلع گردد.
بارکد های تحولات زیادی را به خود دیده اند و با گسترش سیستم عامل اندورید در بین مصرف کنندگان، متخصصان نرم افزار هایی را تولید نموده اند که هم می توان بارکد های مختلف را ایجاد نمود و هم به راحتی و با قرار دادن دوربین تلفن همراه در مقابل بارکد، اطلاعات رمز شده موجود در بارکد مد نظر را دریافت نمود.

تولید انواع بارکد

بارکد ها به دلیل رونق مناسب خود در بین مصرف کنندگان، امکاناتی ایجاد شد که بتوان آن را تولید کرد. البته این کار در کنار تخصص های لازم انجام می شود. نرم افزار هایی هستند که بارکد های مختلف را با دادن برخی اطلاعات اولیه ایجاد می نمایند.
اهمیت انواع بارکد

اهمیت بارکد

اگر بخواهیم در مورد ارزش واقعی بارکد ها در دنیای حاضر سخن بگویم، می توان به موار ذیل اشاره کرد:
  • امکان طبقه بندی کالا های هر مکان عرضه کننده
  • دریافت اطلاعات کامل اجناس موجود و کسری ها
  • انتقال اطلاعات تنها با کمک گیری از نرم افزار بارکد خوان (فیش حقوقی)
  • کاهش سرقت از فروشگاه های بزرگ
  • کاهش هزینه نگهداری و انبار اجناس
منبع: استاندارد سازی جهانی

مطلب پیشنهادی

تعرفه خدمات بارکد محصولات

تعرفه خدمات بارکد محصولات

چه نوع بارکد هایی روی محصولات چاپ میشوند؟ وجود بارکد روی محصولات چه ویژگی هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

بسته آموزشی بسته آموزشی